اخبار و مطالب | News & Articles

بیشتر

بازدید اولیه بیمه بدنه اتومبیل

 

بيمه‌هاي خودرو

 

امروزه استفاده از خودرو قسمتی از زندگی ماست به طوريكه زمان زيادی را با خودرو خود در حال حركت از نقطه ای به نقطه‌ ديگر هستيم. به تبع اين موضوع، آمار تصادفات و حوادث رانندگی نيز روز به روز افزايش می يابد و مبالغ زيادی جهت جبران خسارت هاي وارده هزينه می شود. در اين بين بهترين راه حل براي حذف و تقليل هزينه های ناشی از حوادث رانندگی، بيمه است؛ خدمتی كه آرامش و امنيت شما در آن نهفته است. شركت بيمه پارسيان در راستای ايجاد امنيت و آرامش برای دارندگان خودرو و جبران زيان هاي ناشی از تصادفات رانندگی انواع بيمه نامه های خودرو اعم از بيمه بدنه،‌ بيمه شخص ثالث و بيمه حوادث راننده را ارائه می كند.

 

بیمه بدنه

 

شما می توانيد با خريد بيمه نامه بدنه از شرکت بيمه پارسيان، چنانچه مقصر حادثه باشيد، خسارت وارده به خودروی خود را جبران نماييد. همچنين می توانيد در زمانيکه شما مقصر حادثه نبوده ولی بيمه نامه شخص ثالث فرد مقصر امكان جبران کل خسارت شما را ندارد، از بيمه نامه بدنه خودرو خود برای دريافت مابقی خسارت اقدام نماييد.

از محل اين بيمه نامه می توان خسارت وارد به وسيله نقليه را که شامل موارد زير مي شود جبران نمود.

حادثه (کلی و جزئی) / برخورد خودرو با يك جسم ثابت يا متحرك و يا برخورد اجسام ديگر به خودرو

سقوط / واژگون شدن خودرو
حريق (آتش سوزی، صاعقه، انفجار)
سقوط خودرو
سرقت کلی خودرو
همچنين با خريد پوشش هاي اضافي مي توانيد خطرات (سرقت جزئی قطعات و لوازم، شكست شيشه، سيل، زلزله، آتشفشان، طوفان، تگرگ و گردباد، هزينه اياب و ذهاب، پاشيده شدن مواد شيميايی و اسيدی، نوسانات قيمت ) را نيز در بيمه بدنه پوشش دهيد.

مطالب مرتبط

ساعت های کاری

  • شنبه - چهارشنبه7:15 صبح الی 15:30 بعد از ظهر
  • پنج شنبه7:15 صبح الی 12:45 بعد از ظهر
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، ابتدای پل، ضلع شمالی خیابان، پلاک 325
  • تلفن : 8259 | فکس : 8259 (داخلی1099)

چند لحظه صبر کنید