اخبار و مطالب | News & Articles

بیشتر

اخبار شرکت بیمه پارسیان


 

( بولتن بریده جراید )

 

 

 

پیام تبریک جناب آقای هادی اویار حسین، نائب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل محترم بیمه پارسیان به مناسبت گرامیداشت روز بیمه

 

بیمه بعنوان یک نیاز و یک الزام، امروزه در تمام زوایای زندگی و کار انسان ها کارکرد خود را به خوبی نشان داده و در این راه جوامع با استفاده از انواع بیمه ها به مدیریت و آینده نگری در حفظ منابع مالی خود تاکید دارند.

امروزه نیز رشد تکنولوژی و بهره گیری از امکانات و فضای دیجیتال و نوآوری های این عرصه باعث تغییرات فراوانی در صنایع و جوامع گردیده که صنعت بیمه نیز می بایست از این فضا استفاده لازم را برده و خود را با تغیرات روز جهان همراه نمایند تا بتواند خدمات مطلوب را به جامعه و جهان در حال رشد و تغییر ارائه نمایند.

در کشور عزیز ما نیز این صنعت همواره سعی نموده با ارائه خدمات مناسب و مطلوب موجبات رضایت بیمه گزاران و در مجموع آحاد جامعه را فراهم نماید و امید است در این راه همواره با نگاه رشد و توسعه ای، گام های بهتر و محکمتری در خدمت به جامعه بردارد.

اینجانب ضمن تبریک 13 آذر ماه روز بیمه به تمامی دست اندرکاران این صنعت در کشور و بخصوص همکاران پر تلاش بیمه پارسیان اعم از کارکنان و نمایندگان محترم آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

 

 

چهارسوق مالی پارسیان به عنوان نخستین سوپر مارکت مالی کشور حضوری موفق و تاثیرگذار در نمایشگاه کیش اینوکس ۱۴۰۱ داشت.

 

به گزارش روابط عمومی گروه مالی پارسیان؛ نمایشگاه کیش اینوکس ۱۴۰۱ که با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت خدمات مالی و شرکت‌های بزرگ صنعتی کشور برگزار شد، شاهد اولین حضور شرکت‌های عضو گروه مالی پارسیان و بانک پارسیان بصورت منسجم و یکپارچه در قالب "چهارسوق مالی پارسیان" بود. این غرفه که توجه بسیاری از شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد، نمادی کامل از یک زنجیره خدمات مالی در تمام حوزه‌ها از جمله بانک، بیمه، سرمایه‌گذاری، کارگزاری، لیزینگ و صرافی بود که توانمندی گروه بزرگ و خوشنام پارسیان را در صنعت مالی کشور به نمایش گذاشت.

براساس این گزارش؛ در روزهای برگزاری نمایشگاه حضور مدیران و مسئولین بلند پایه حوزه مالی و اقتصادی کشور از جمله رییس کل بیمه مرکزی، عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، مدیرعامل فرابورس ایران، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، مدیران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ایران، رییس کانون نهادهای سرمایه‌گذاری و مدیران بانک‌ها و نهادهای مالی در چهارسوق مالی پارسیان به خوبی نمایان بود.

حضور معاونین و مدیران ارشد بانک پارسیان، گروه و شرکت‌های خانواده پارسیان و دیدارهای متعدد با مسئولین و اقتصاددانان و مشتریان بالقوه‌ای که در این غرفه حضور می‌یافتند رونق خاصی به آن بخشیده بود و مذاکرات بسیار موثر و مفیدی در این دیدارها صورت گرفت.

غرفه چهارسوق مالی در طول برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس به یکی از پر رفت و آمدترین غرفه‌های امسال تبدیل گردید و مدیرعامل گروه مالی و مدیران عامل شرکت‌های مختلف عضو گروه، ضمن برگزاری جلسات و دیدارهای خصوصی، بصورت مستقیم و رو در رو نیز با مراجعان و بازدیدکنندگان و مشتریان به دیدار و گفتگو پرداختند. حضور رسانه‌ها و انجام مصاحبه‌های متعدد نیز از سایر نکات قابل توجه در چهارسوق مالی پارسیان بود تا هرچه بیشتر خدمات گسترده آن را به مشتریان و مردم معرفی نمایند.

در پایان نمایشگاه نیز با ارزیابی‌های انجام شده توسط ستاد اجرایی نمایشگاه کیش اینوکس ۱۴۰۱، تندیس ویژه نمایشگاه به عنوان یکی از غرفه‌های برتر به "چهارسوق مالی پارسیان" اعطا شد.

 

 

 

مراسم افتتاح ششمین مدرسه بیمه پارسیان در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

 

در راستای فعالیت خداپسندانه و مسئولیت اجتماعی در مناطق محروم کشور ششمین مدرسه بیمه پارسیان در روستای تپرقو واقع در استان کهگیلویه و بوراحمد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان در ادامه فعالیت بیمه پارسیان؛  در ساخت مدارس در مناظق محروم کشور ایین افتتاح مدرسه دو کلاسه در روستای تپرقو از توابع دشت روم استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران و مسئولان اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش این استان و جمعی از مدیران بیمه پارسیان در روز دوشنبه 23 ابان ماه سال جاری برگزار شد و دانش اموزان تحصیل در مدرسه جدید خود را آغاز نمودند.

بر اساس این گزارش، بیمه پارسیان اولین شرکت بیمه ای می باشد که اقدام به افتتاح مدرسه در این استان نموده است.افتتاح این مدرسه با هدف تسهیل کسب علم و دانش بری فرزندان و اینده سازان کشورمان که در مناظق محروم هستند انجام شد.

بیمه پارسیان همواره سعی داشته تا با ساخت مدارس در مناظق محروم کشور بخشی از کمبود های فضای آموزشی را در مناطق کم برخوردار بر طرف سازد امیدوار است این اقدامات گام موثری  برای تحصیل فرزندان مستعد و پرتلاش این مرز و بوم و ساخت ایرانی اباد باشد .

 

 

با مشارکت بیمه پارسیان زنگ بیمه در شهر بندرانزلی به صدا در آمد .

 

همزمان با آغاز آیین زنگ بیمه در مدارس کشور بیمه پارسیان در مدارس استان گیلان شهر بندر انزلی زنگ بیمه را به صدا در آورد.

براساس این گزارش بیمه پارسیان در راستای توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در جامعه به ویژه فرهنگ سازی از مقاطع پایه تحصیلی به عنوان سفیران بیمه با همکاری بیمه مرکزی ج.ا.ا مراسم زنگ بیمه را در شهرستان بندرانزلی برگزار کرد.

بر اساس این گزارش در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بندرانزلی و همچنین جمعی از همکاران بیمه پارسیان در دبستان کودک شاد این شهرستان برگزار شد خلاصه ای از هدف برگزاری زنگ بیمه و اهمیت بیمه در زندگی برای حاضرین مطرح شد . همچنین مفاهیم بیمه و معرفی انواع بیمه و مزایای بیمه های عمر و سرمایه گذاری از موضوعات دیگری بود که به ان پرداخت شد تا دانش اموزان بتوانند نقش بسزایی در توسعه فرهنگ بیمه و متقاعد کردن والدین خود جهت خرید بیمه نامه ها و سرمایه گذاری در این صنعت ایفا نمایند.

در پایان با توجه به اهمیت آموزش بیمه، کتاب داستان روزهایی که ابری بود، حادثه هاش رنگی بود با موضوع بیمه به همراه هدایایی در بین دانش اموزان توزیع شد تا آن ها بیشتر با مفهوم بیمه آشنا سازد. 

مطالب مرتبط

ساعت های کاری

  • شنبه - چهارشنبه7:15 صبح الی 15:30 بعد از ظهر
  • پنج شنبه7:15 صبح الی 12:45 بعد از ظهر
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، ابتدای پل، ضلع شمالی خیابان، پلاک 325
  • تلفن : 8259 | فکس : 8259 (داخلی1099)

چند لحظه صبر کنید