اخبار و مطالب | News & Articles

بیشتر

اخبار شرکت یاری رسان


 

 

 

 • برگزاری کلاس حضوری دندانپزشکی سطح مقدماتی

 

کلاس آموزش کارشناسی پرونده های خسارت دندانپزشکی در سطح مقدماتی و با تدریس جناب آقای دکتر شفیع جعفری برگزار گردید. این دوره به مدت سه روز در مجتمع آموزشی بیمه پارسیان واقع در ساختمان شعبه غرب تهران اجرا و مباحثی همچون آناتومی دهان و فک، آناتومی دندان، ایمپلنت، ارتودنسی و انواع خدمات درمانی دندانپزشکی و تعرفه های مربوطه به فراگیران آموزش داده شد.

 

 

   

 

 

 • برگزاری کلاس آنلاین "آشنایی با دستورالعمل بیمه نامه درمان خانواده

 

کلاس آنلاین "آشنایی با دستورالعمل بیمه نامه درمان خانواده" با هدف آموزش پرسنل یاری رسان مستقر در شعب شهرستان و با تدریس سرکار خانم نسیم ایزدپناه، رئیس اداره بیمه های حوادث و عمر انفرادی و مسافرتی برگزار گردید. در این دوره کوتاه مدت کارکنان به فراگیری مباحثی همچون نحوه جمع آوری اسناد، نحوه برخورد با بیمه گذار و آشنایی با دستورالعمل بیمه نامه درمان خانواده پرداختند و در پایان نیز مدرس به پرسشها و ابهامات فراگیران پاسخ دادند.

 

 

 

 

 • برگزاری آزمون آنلاین کارشناسی خسارت پرونده های درمانی

 

آزمون ارزشیابی ثبت و کارشناسی پرونده های درمانی (پاراکلینیکی و بیمارستانی) ویژه کارکنان شعب شهرستان بصورت آنلاین برگزار گردید. منابع این آزمون بر اساس جزوات و فیلم های آموزشی تهیه شده در مدیریت کارشناسی خسارت بیمه های اشخاص تعیین گردید که از مدتی قبل در اختیار فراگیران قرار گرفته بود. اداره آموزش شرکت یاری رسان با تاکید بر اهمیت برگزاری اینگونه دوره های آموزشی اعلام کرد، میزان مشارکت و  نمرات ارزشیابی اخذ شده توسط فراگیران ضمن درج در پرونده و شناسنامه آموزشی ایشان در تصمیمات آتی شرکت در خصوص کارکنان از جمله ، ارتقا، پاداش و ... موثر خواهد بود.

 

 

 • اجاره سالن ورزشی(فوتسال) شهید نوروزی ویژه آقایان 

 

در راستای توانمند سازی و ارتقای اهداف سلامت کارکنان، شرکت یاری رسان اقدام به اجاره سالن ورزشی (فوتسال) ویژه آقایان نموده است که خوشبختانه مورد استقبال کارکنان شرکت نیز واقع گردیده است. سالن شهید نوروزی در تهران- امیرآباد شمالی (کوی دانشگاه تهران) واقع گردیده و چهارشنبه هر هفته از ساعت 17:00 لغایت 18:30 میزبان فوتسال دوستان شرکت یاری رسان می باشد. علاقه مندان جهت شرکت در سالن ورزشی می توانند با واحد اداری (داخلی 1069 - آقای فرجی) تماس حاصل نمایند.

 

   

 

 

 • عضو جدید کمیته فنی شرکت یاری رسان منصوب گردیدند

 

طی حکمی از سوی مدیرعامل محترم شرکت یاری رسان، سرکار خانم لیلا مشکانی به سمت عضو کمیته فنی شرکت یاری رسان منصوب گردیدند. سلامتی توام با موفقیت از درگاه خداوند متعال برایشان آرزومندیم.

 

 

 • برگزاری مرحله اول آزمون تعیین سطح دندانپزشکی

اولین مرحله آزمون تعیین سطح دندانپزشکی ویژه کارشناسان شرکت یاری رسان برگزار گردید.

 

در این آزمون که بصورت همزمان در تهران و شعب شهرستان و در دو بستر حضوری و آنلاین برگزار گردید، بیش از 80 کارشناس شرکت نمودند. اداره آموزش شرکت یاری رسان اعلام کرد: آزمون های تعیین سطح مهارت کارشناسان جهت تدوین دوره های آموزشی و در راستای بروز رسانی دانش فنی کارشناسان خسارت در این حوزه صورت می پذیرد و بزودی مرحله دوم آزمون تعیین سطح دندانپزشکی برگزار خواهد شد.

 

             

 

 

 • تدوین فیلم های آموزش ثبت خسارت مستقیم و مراکز درمانی طرف قرارداد

 

مدیریت کارشناسی خسارت بیمه های اشخاص با همکاری اداره آموزش شرکت یاری رسان اقدام به تهیه و تدوین فیلم های آموزش اصول ثبت پرونده های خسارت مستقیم و مراکز درمانی طرف قرارداد نموده است. این فیلم های آموزشی با هدف فراگیری اصولی کارشناسی پرونده های درمانی و موضوعاتی همچون پذیرش، کارشناسی ، ثبت و ... را در بر می گیرد.

 

   

    

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

ساعت های کاری

 • شنبه - چهارشنبه7:15 صبح الی 15:30 بعد از ظهر
 • پنج شنبه7:15 صبح الی 12:45 بعد از ظهر
 • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، ابتدای پل، ضلع شمالی خیابان، پلاک 325
 • تلفن : 8259 | فکس : 8259 (داخلی1099)

چند لحظه صبر کنید