اخبار و مطالب | News & Articles

بیشتر

سوالات متداول

من متاهلم آيا ميتوانم توسط پدرم ياپدرهمسرم بيمه تکميلي شوم؟

خانمها از لحظه شروع زندگي مشترك از كفالت پدر خارج شده و تحت تكفل همسر محسوب ميشوند لذا شما مي توانيد در صورت پوشش درمان تكميلي همسرتان بعنوان عضو تبعي ايشان تحت پوشش قرار گيريد . البته به ندرت در برخي از سازمانها فرزندان پس از ازدواج نيز ميتوانند تحت پوشش بيمه درمان تكميلي پدرومادر يا پدرشوهر و مادر شوهر خود قرار گيرند كه بايد از نوع قرارداد پدرشوهر خود مطلع شويد.

اگر در بيمه کار افرين حادثه اي رخ دهد مثلاً دست يا پاي تان بشکند به شما تا سقف چند ميليون تومان کمک هزينه درماني مي پردازد ؟ چگونه ؟

بيمه عمروسرمايه گذاري شركت بيمه كارآفرين پوشش هزينه پزشكي ندارد ولي اگر اين حادثه منجر به از كار افتادگي بيمه شده گردد و بيمه شده خود پرداخت كننده حق بيمه باشد ، در صورت وجود پوشش معافيت از پرداخت حق بيمه در اثر از كار افتادگي ، بيمه نامه تا پايان مدت بيمه نامه رايگان خواهد شد.

موارد تحت پوشش بیمه های آتش سوزی صنعتی کدامند؟

در این بیمه نامه ، تمامی ریسک های صنعتی ، نظیر کارخانه ها تحت پوشش قرار می گیرند . دارایی ها و اموالی که در یک کارخانه می توان بیمه نمود شامل ساختمانها ، ماشین آلات ، تاسیسات ، موجودی مواد اولیه و ساخته شده ، ابزار آلات و تجهیزات ، اثاثیه ثابت و لوازم اداری و غیره می باشد.

بیمه نامه طرح زلزله چیست ؟

این بیمه نامه به منظور همگانی ساختن و حمایت از عموم اقشار جامعه در برابر خطر زلزله طراحی شده است در این طرح ساختمان ( اعیانی ) و اثاثیه منازل مسکونی در برابر خطرات آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه و زلزله با 25% تخفیف در نرخ تحت پوشش قرار می گیرد.

صفحه 1 از 1 (4 رکورد)
  • 1

ساعت های کاری

  • شنبه - چهارشنبه7:15 صبح الی 15:30 بعد از ظهر
  • پنج شنبه7:15 صبح الی 12:45 بعد از ظهر
  • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، ابتدای پل، ضلع شمالی خیابان، پلاک 325
  • تلفن : 8259 | فکس : 8259 (داخلی1099)

چند لحظه صبر کنید